Предмет: Физика, автор: вкпа

яка сила тяжіння діє на воду що повністю заповнює посудину об'ємом 3 літри?

Ответы

Автор ответа: NewAlto
0
3 литра воды = 3 кг
F=ma=9,8*3=29,4 Н
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: pomogitesurokamiplis