Предмет: Химия,
автор: mysya14
ВИЗНАЧИТИ МАСУ МАГНІЮ ЩО МІСТИТЬСЯ У 100ГР МАГНІЙ ОКСИДУ
Ответы
Автор ответа:
0
Х г 100 г
2Mg + O2 = 2MgO
n = 2 моль n = 2 моль
Mr = 24 г/моль Mr = 40 г/моль
m = 48 г m = 80 г
Х г Mg - 100 г MgO
48 г Mg - 80 г MgO
m(Mg) = 48 * 100/ 80 = 60 г
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: VikaSkvortzova
Предмет: Биология,
автор: zakomedisk
Предмет: Русский язык,
автор: aroslavalebedeva
Предмет: Химия,
автор: AnnieMF
Предмет: Геометрия,
автор: slayer10000