Предмет: Физика, автор: Михасикн2

Потяг за одну годину пройшов 60 км. Потім він рухався на 30хв зі швидкістю 90 км/год. З якою середньою швидкістю рухався. потяг?

Ответы

Автор ответа: lenalviv
0
S=60*1+90*0.5=105 km
t=1+0.5=1.5 час
Vcp=S/t=105/1.5=70 км/час
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: darinapuskar18