Предмет: Экономика, автор: ivanna19990707

На фірмі виробляють 2080 одиниць товару при чисельності робітників 160 чоловік. Установка сучасного
автоматизованого устаткування дозволить збільшити виробництво товару на 420 одиниць, одночасно
зменшивши чисельність персоналу на 2,5%. Як зміниться продуктивність праці?

Ответы

Автор ответа: Аноним
0
Решение:
Iv= (2080+420)/2080 = 1,20
Iч=(160-160*0,025)/160 = 0,75
Iпт=1,20/0,75 = 1,6 1,6*100%-100% = 60%
Ответ: производительность труда увеличилась на 60%.   
Похожие вопросы
Предмет: География, автор: maksswec