Предмет: Физика,
автор: 128503
Допоможіть розв'язати задачу!!!
Пішохід за перші 10 хв пройшов 900 м. Який час він затратить, щоб пройти 6 км з такою самою швидкістю?
Ответы
Автор ответа:
0
v=900/10=90 м/мин=90 *60/1000 км/ч=5,4 км/ч
t=6/5,4=10/9 ч ≈ 1,1 ч
t=6/5,4=10/9 ч ≈ 1,1 ч
Автор ответа:
0
спс
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: Pifogorov
Предмет: Математика,
автор: school5225
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: 29082002d