Предмет: Химия,
автор: saba8886
визначити масову частку домішок в кальций карбиди,якщо з 200г його було отримано 26л ацетилену
Ответы
Автор ответа:
0
хг 26л
CaC2 + 2H2O =C2H2 + Ca(OH)2
64г 22,4л
Х = 64*26 :22,4=74,3г
200г -----74,3г =125,7г (примеси)
W(прим) = 125,7г *100% : 200г =62,85% примеси
CaC2 + 2H2O =C2H2 + Ca(OH)2
64г 22,4л
Х = 64*26 :22,4=74,3г
200г -----74,3г =125,7г (примеси)
W(прим) = 125,7г *100% : 200г =62,85% примеси
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: adzievansar
Предмет: Биология,
автор: lillbamby
Предмет: Литература,
автор: nanapro1324
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: mukhametdinova75