Предмет: Химия,
автор: IvannaM2702
До розчину,що містить купрум (II) сульфат масою 16.8 г добавили розчин натрій гідроксиду в якому містилося 0.7 моль лугу.Випав осад масою 8.87 г.Визначте масову частку (%) виходу купрум(II)гідроксиду.Умаляю вас поможіт виконати.Дякую
Ответы
Автор ответа:
0
w ( массовая доля ) = m₁ /m₂
16,8 / 8,87=1,8 г, = 12.5 %
16,8 / 8,87=1,8 г, = 12.5 %
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: 11lfyf22
Предмет: Алгебра,
автор: derz1kie
Предмет: Русский язык,
автор: adil1337
Предмет: Литература,
автор: allohehka