Предмет: Физика,
автор: cola2455
Довжина секундної стрілки наручного годинника дорівнює 2 см. Яка швидкість руху кінця цієї стрілки відносно. циферблата?
Ответы
Автор ответа:
0
V=(2*pi*R)/T
T=60sec
V=(2*3.14159265*0.02m)/60sec=0.002m/sec or 0.2mm/ sec
T=60sec
V=(2*3.14159265*0.02m)/60sec=0.002m/sec or 0.2mm/ sec
Автор ответа:
0
ошибки в вычислениях
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: dinarasadykova53
Предмет: Биология,
автор: bakhyt2270
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: amirzholdasov5
Предмет: Обществознание,
автор: drden1976
Предмет: Биология,
автор: Аноним