Предмет: Физика,
автор: Линнок
Яку масу має тіло якщо на висоті 10 метрів його потенціальна енергія дорівнює 100 кіло джоуль
Ответы
Автор ответа:
0
Ep = m * g * h ------------------> m = 
Ep - потенциальная энергия ( 100 кДж = 100000 Дж )
g - ускорение свободного падения ( 10 Н/кг )
h - высота ( 10 м )
m =
= 1000 кг = 1 т
Ep - потенциальная энергия ( 100 кДж = 100000 Дж )
g - ускорение свободного падения ( 10 Н/кг )
h - высота ( 10 м )
m =
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: tulapin1979
Предмет: Химия,
автор: 12222255
Предмет: Математика,
автор: ogolovanych
Предмет: Биология,
автор: hawooooo
Предмет: Литература,
автор: eemnagarova