Предмет: Физика,
автор: ledinaignateva
авто масою 500 кг зі стану спокою розганяється і за 5 секунд досягає швидкості 10 м.с.Визначити рівнодійну всіх сил,що діють на авто
Ответы
Автор ответа:
0
a=(V-V0)/t=(10-0)/5=2 м/с
F=m*a=500*2=1000 H
F=m*a=500*2=1000 H
Похожие вопросы
Предмет: Беларуская мова,
автор: iaia116262
Предмет: Физика,
автор: anna27122006luno
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Girl2705
Предмет: Математика,
автор: nicetyr