Предмет: Физика, автор: Катя12345678990

автомобіль рухається зі швидкістю 90 км/год .за який час він проїде 600 м?

Ответы

Автор ответа: larisaorlova65
0
V=90км/ч=25 м/с
t=S/V
t=600/25=24c
Автор ответа: Катя12345678990
0
Спасибо
Похожие вопросы