Предмет: Физика, автор: tasya00

За який час бігун, що рухається з прискоренням 0,8м/с2 пройде шлях 40м?

Ответы

Автор ответа: Alice228
0
Дано:
а=0.8 м/c^2
S=40 м
t-?
Решение:
S= a*t^2 / 2
2S=a*t^2
t^2=2S/a
t=√(2S/a)
t=√(2*40/0.8)
t=√100
t=10
Ответ: t=10 c
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: karacevaviktoria2