Предмет: Физика, автор: Panter899

Охороняючи свою територію, сапсан* може розвивати швидкість 100 м/с. При цьому кінетична енергія птаха досягає 4 кДж. Визначте масу сапсана.

Ответы

Автор ответа: wkw
0

Ek=m*v^2/2

m=2*Ek/v^2

m=2*4000Дж/(100м/с)^2=0,8 кг

Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi, автор: oyundelgernurgavyl
Предмет: Математика, автор: Sofiababajanova31