Предмет: Химия, автор: NikaAnn

обчисліть об'єм кисню, що витратився на згоряння магнію кількістю речовини 0.4 моль

Ответы

Автор ответа: Vlad298
0

2Mg + O2 = 2MgO

n - ню, кількість речовини

n(Mg)      2

-------  =  ---

n(O2)      1

n(O2) = n(Mg) / 2

n(O2) = 0,2 моль

V = Vm * n

Vm - молярний об'єм

V(O2) = 22,4 * 0,2 = 4,48 (л)

Відповідь: V(O2) = 4,48 л

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: litvinova25042007