Предмет: Физика,
автор: Аноним
Автобус за 10 с проїхав 200м.Який шлях він проїде за 1 хв,рухаючись з такою самою швидкістю???Розв"яжіть будь-ласка)
Ответы
Автор ответа:
0
1 хв.= 60 секунд
60:10=6
Якщо за 10 секунд автобус проїхав 200 м., то за 60 секунд проїде : 200 • 6 = 1200 м., або 1 км.200м.
Відповідь: 1 км. 200 м.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: gajzerinessa
Предмет: Английский язык,
автор: artimidy
Предмет: Математика,
автор: rada7740
Предмет: География,
автор: gvarlam
Предмет: Физика,
автор: anactasy