Предмет: Математика,
автор: lesianadtochij
вартість 1 кг печива 5 1/4 грн. Скільки коштує 3/4 кг.
Ответы
Автор ответа:
0
5_1/4 * 3/4 = 21/4*3/14 = 63/16 = 3_15/16 (грн.)
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: chernobaiks
Предмет: Математика,
автор: amirhantk
Предмет: Математика,
автор: ibxgentleman2606
Предмет: Обществознание,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: nvikvehdyard