Предмет: Химия,
автор: Аленушка200
Маса Феруму в гемоглобіні крові людини дорівнює 3 г. Обчисліть, яка кількість атомів Феруму міститься в гемоглобіні крові людини.
Ответы
Автор ответа:
0
Не знаю точно, але я б розв'язувала ось таким чином :
Спочатку знайду кількість речовини Fe = m/M= 3/56= 0,05 моль
І тепер можна знайти кількість атомів Fe за формулою кількість речовини = N/Na
N = кількість речовини * Na
N(Fe) = 0,05 * 6,02 * 10^23 = 0,301 *10^23
Спочатку знайду кількість речовини Fe = m/M= 3/56= 0,05 моль
І тепер можна знайти кількість атомів Fe за формулою кількість речовини = N/Na
N = кількість речовини * Na
N(Fe) = 0,05 * 6,02 * 10^23 = 0,301 *10^23
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: rdvgdhvt
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: nixter36
Предмет: Математика,
автор: изабелла222