Предмет: Физика,
автор: kriptol
тiло вiльно падай з висоти 80 м який шлях пройде це тило за останню секунду падиння
Ответы
Автор ответа:
0
Дано h=80 м Δh- ?
h=g*t^2/2
t=√2*h/g=4 с
h(3)=10*9/2=45 м
Δy=80-45=35 м - ответ
h=g*t^2/2
t=√2*h/g=4 с
h(3)=10*9/2=45 м
Δy=80-45=35 м - ответ
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: sarvinoztuhtarova4
Предмет: Английский язык,
автор: dhjdjjdj
Предмет: Математика,
автор: sergeistrakhov122
Предмет: Химия,
автор: RAFkingoftheWORLD
Предмет: Литература,
автор: sasha25com