Предмет: Физика, автор: Masshaa0912

Чоловік, що біг зі швидкістю 8м/с ,наздогнав візок,що рухався зі швидкістю 2 м/с ,і заскочив на нього.У результаті швидкість візка стала дорівнювати 6 м/с.Яка маса людини, якщо маса візка 40 кг?

Ответы

Автор ответа: Marina2612
0
 m_{1} * V_{1} + m_{2} * V_{2} =( m_{1}+ m_{2}  )*V

 m_{1}*8+40*2=( m_{1}+40 )*6

8 m_{1}-6 m_{1}=240-80

2 m_{1}=160

 m_{1}=80
Похожие вопросы