Предмет: Химия, автор: 130397

Карбон (IV) оксид об'эмом 22.4 л (н.у.) пропустили через розчин , що містить кальцій гідроксид масою 36 г. Знайдіть масу утвореної солі.

Ответы

Автор ответа: Indian
0

CO2+Ca(OH)2=CaCO3+H2O

n CO2=22.4/22.4=1 моль

n Ca(OH)2=36/74=0.4864 моль

n CaCO3=0.4864 моль

m CaCO3=0.4864*100=48.64 г

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: iraartamonova06
Предмет: Математика, автор: апокалипсис