Предмет: Химия,
автор: 25refdser
Визначте масу осаду що утворюється при взаємодії ортофосфатної кислоти масою 49 г із ферум (///) хлоридом
Ответы
Автор ответа:
0
FeCl3+H3PO4=3HCl+FePO4
n H3PO4=49//98=0.5 моль
n FePO4=0.5 моль
m FePO4=0.5*151=75.5 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Nikiposik
Предмет: География,
автор: omarova777dag
Предмет: Английский язык,
автор: amigogaming06
Предмет: Математика,
автор: leonidov
Предмет: Физика,
автор: katenka220095