Предмет: Химия,
автор: NastiaSh
яка маса хлоридної кислоти втратиться на нейтралізацію 28г калій гідроксиду???
Ответы
Автор ответа:
0
HCl+KOH=KCl+H2O
HCl=1 моль. м=36.5 . m=36.5
KOH=1моль. м=56. m=56
36.5 - 56
x - 28
x=(28*36.5) : 56=18.35
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: miroslavamatvijcuk00
Предмет: Русский язык,
автор: helpmeplease1488
Предмет: Русский язык,
автор: nsnsndndne
Предмет: Математика,
автор: DJNeRo
Предмет: Математика,
автор: chumak