Предмет: Математика,
автор: engel1569
1 кг цукерок коштує 9 грн 50 коп скільки коштує одна пята частина кг цих цукерок
Ответы
Автор ответа:
0
9грн50к=950к
950* 1/5=190к=1грн90к- коштує одна пята частина кг
Автор ответа:
0
9грн 50коп=950коп
1)950:5*1=190коп(1 грн 90коп)-стоит 1/5кг конфет.
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: zarafatkl
Предмет: Математика,
автор: ahmetovazemfira18
Предмет: Физика,
автор: andrianscesko4
Предмет: Математика,
автор: Materik1996
Предмет: Алгебра,
автор: RockeR777