Предмет: Химия,
автор: likysua05122001
У 620г розчину, насиченого за 20 градусів Цельсію, міститься 120г калію нітрату. Обчислити розчинність цієї солі за температурою 20 градусів Цельсію
Ответы
Автор ответа:
0
1. Обчислимо масу розчиника
620г-120г=500г.
2. Приймаємо густину розчину за 1гмл. Отже об'єм розчину дорівнює 0,5л.
У 0,5 розчину міститься 120 г KNO3.
В 1 л міститься х г KNO3
х=
= 240гл
620г-120г=500г.
2. Приймаємо густину розчину за 1гмл. Отже об'єм розчину дорівнює 0,5л.
У 0,5 розчину міститься 120 г KNO3.
В 1 л міститься х г KNO3
х=
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: juliapanchenko2020
Предмет: Химия,
автор: sulejmanovaajnur9
Предмет: Английский язык,
автор: abilbolat294
Предмет: Математика,
автор: nastea54321
Предмет: Математика,
автор: mashaosokina2