Предмет: Физика,
автор: LexLe
Визначте силу тиску нафти на корок площею 10 см2 у дні цистерни ,якщо висота нафти 1,5 м.
Ответы
Автор ответа:
0
S=10 см²=0,01 м²
h=1,5 м
p=?
p=F/S
F=?
F=m*g
g=9,8 м/с²
m=?
m=V*ρ
ρ≈838 кг/м³
V=?
V=S*h
V=0,01*1,5
V=0,015 м³
m=0,015*838
m=12,57 кг
F=12,15*9,8
F≈123,2 Н
p=123,2/0,01
p=12320 Па=12,32 кПа
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: fnafer321bop
Предмет: Химия,
автор: cool3296
Предмет: Русский язык,
автор: sultannurislam12
Предмет: Математика,
автор: sergei2003
Предмет: Алгебра,
автор: runeve