Предмет: Химия, автор: AndrewKarpets

Обчисліть кількість речовини в порції води, що містить 92.04*10^23 (10 в 23 степени)

Ответы

Автор ответа: тайная
0
дано:
N(H
₂O) = 92,04 · 10²³ молекул 
найти: n(H₂O)
решение:
n(H₂O) = NNa· M = 92,04 · 10²³6,023 · 10²³ = 15,3  моль
 Ответ: 15,3 моль
Автор ответа: AndrewKarpets
0
Спасибо!
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: werrtu01