Предмет: Физика,
автор: ForestBambiQ
Тіло кинули вертикально вгору з початковою швидкістю 30 м/с. На якій висоті його кінетична енергія буде в три рази більша за потенціальну?
Ответы
Автор ответа:
0
3П=К
3mgh=mv^2/2
6gh=v^2
h=(6gh-30^2)2g
2gh=6gh-900
4gh=900
g=10
40h=900
h=900/40
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: daria6567
Предмет: Русский язык,
автор: uzaicev1
Предмет: Физика,
автор: rokosim658
Предмет: Алгебра,
автор: Alexa19