Предмет: Химия,
автор: korolchukanka
Яка маса Сульфуру міститься у сульфатній кислоті масою 98 г ,якщо масова частка цього елемента у сполуці становаить 33%
Формула сульфатної кислоти H2SO4
Ответы
Автор ответа:
2
На 1 моль серы приходится 1 моль серной кислоты,значит на 32 г серы приходится 98 г серной кислоты.
w(S)=Ar(S)/Mr(H2SO4)=32/98=0,33(33%)
w(S)=Ar(S)/Mr(H2SO4)=32/98=0,33(33%)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: БорисМила
Предмет: Русский язык,
автор: kata974675
Предмет: Русский язык,
автор: evabulanova1
Предмет: Математика,
автор: seshlizaaaaa2008