Предмет: Физика,
автор: kekekeks
Визначити густину струму, якщо за 10 с через поперечний переріз провідника, який дорівнює 5 мм2, протікає заряду 100 Кл
Ответы
Автор ответа:
10
сила тока
I = q/t
Плотность тока
I/s = q/t/s = 100/10/5 = 2 А/мм2
I = q/t
Плотность тока
I/s = q/t/s = 100/10/5 = 2 А/мм2
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Сергееванастч
Предмет: Английский язык,
автор: malta578Dasha
Предмет: Українська мова,
автор: крейзидахай
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: asmiklevonovna