Предмет: Физика,
автор: savchenkoaplle
визначте опір електричної лампи, сила струму в якій 0,5А за напруги 120В
Ответы
Автор ответа:
51
По закону Ома I = U/R, откуда R
R = U / I = 120/0.5 = 240 Ом
Ответ: 240 Ом.
R = U / I = 120/0.5 = 240 Ом
Ответ: 240 Ом.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Class5класс
Предмет: Русский язык,
автор: clother
Предмет: Русский язык,
автор: azov0629
Предмет: Физика,
автор: poltavskijnikita2610
Предмет: Алгебра,
автор: tania203