Предмет: Химия,
автор: EvgeniyaBentsa
який об'єм повітря потрібно для згоряння 140 л природного газу, що містить 90% метану?
Ответы
Автор ответа:
1
якщо вважати, що крім метану інші домішки негорючі, то самого метану в природному газі 140*0,9=126 л
горіння вдбувається за хемою
СН₄ + 2О₂ = СО₂ + 2Н₂О
як видно, об'єм кисню вдвічі більший за об'єм метану, тобто = 126*2=252 л
В повітрі 21% кисню, тому самого повітря об'єм = (252*100%)/21% = 1200 л
або 1,2 м³
горіння вдбувається за хемою
СН₄ + 2О₂ = СО₂ + 2Н₂О
як видно, об'єм кисню вдвічі більший за об'єм метану, тобто = 126*2=252 л
В повітрі 21% кисню, тому самого повітря об'єм = (252*100%)/21% = 1200 л
або 1,2 м³
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: lovevalyuscho2
Предмет: Английский язык,
автор: moriomura
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Romanbe
Предмет: История,
автор: Loxyshka228
Предмет: Химия,
автор: oksaharok