Предмет: Химия,
автор: igsleg16
Змішали кальцій оксид масою 300г і сульфур (VІ) оксид масою 400г. Які речовини і якої маси залишилися після закінчення реакції.
Ответы
Автор ответа:
26
СaO + SO3 = CaSO4
M(CaO)=56 г/моль
n(CaO)=300/56=5,36 моль - надлишок (избыток)
M(SO3)=80 г/моль
n(SO3)=400/80=5 моль - недолік (недостаток)
n(CaO)=5,36-5=0,36 моль - залишиться після реакції (останется после реакции)
M(CaO)=56 г/моль
n(CaO)=300/56=5,36 моль - надлишок (избыток)
M(SO3)=80 г/моль
n(SO3)=400/80=5 моль - недолік (недостаток)
n(CaO)=5,36-5=0,36 моль - залишиться після реакції (останется после реакции)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: MilenakolesnikoVa
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: 3veikai3Арина
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Биология,
автор: TheCaips
Предмет: Информатика,
автор: glebpantn66529