Предмет: Физика, автор: burgaz

У колі, що містить джерело струму з ЕРС 6 В і провідник з опором 9 Ом, сила струму становить 0,6 А. Знайти внутрішній опір джерела і струм короткого замикання для нього

Ответы

Автор ответа: larisaorlova65
2
Дано:E=6B, R=9 Ом, I=0,6 А
НАЙТИ: r, I кз
Решение.I=E/(R+r) ⇒ r =(E -IR)/I , r =1 Ом
Короткое замыкание будет при R=0,
I кз =E/r =6/1=6A
Похожие вопросы