Предмет: Химия,
автор: шинькару4455
У 513г води розчинили 27г глюкози.Знайти масову частку глюкози в здобутому розчин
Ответы
Автор ответа:
3
ω(C6H12O6) = m(C6H12O6) / m(H2O)+m(C6H12O6) * 100% = 27 / 513+27 *100% = 27 / 540 * 100% = 5%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Алалаоатаьо
Предмет: Русский язык,
автор: катя5168
Предмет: Русский язык,
автор: Алалаоатаьо
Предмет: Алгебра,
автор: jhvhhju
Предмет: Алгебра,
автор: eva1492