Предмет: Физика,
автор: КатяМел
маленький вантаж на нитці зробив 50 коливань за 157 секунд. визначте довжину нитки.
Ответы
Автор ответа:
11
t=157 sek
n=50
L=?
****************
T=t/n
T=157/50 sek
T=2*pi*sqrt(L/g)
L=T^2*g/(4*pi^2)=(157/50)^2*10/(4*pi^2)=2.5 m
n=50
L=?
****************
T=t/n
T=157/50 sek
T=2*pi*sqrt(L/g)
L=T^2*g/(4*pi^2)=(157/50)^2*10/(4*pi^2)=2.5 m
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Стукач666
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: Julia771236
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Karimzh21
Предмет: Математика,
автор: ghvghvhrffcvhgggg