Предмет: Физика,
автор: Alesya2015
відстань від лінзи до предмета 50 см а до його оптичного зображення 20 см визначте оптичну силу лінзи
Ответы
Автор ответа:
13
Дано: d=50 см =0,5м
f =20 см =0, 2 м
Найти: D
РЕШЕНИЕ.По формуле тонкой линзы D=1/d +1/f
D =1/d +1/f , D = 1/ 0,5 + 1/0,2 = 2 +5 =7дптр
Ответ: оптическая сила D=7 дптр
f =20 см =0, 2 м
Найти: D
РЕШЕНИЕ.По формуле тонкой линзы D=1/d +1/f
D =1/d +1/f , D = 1/ 0,5 + 1/0,2 = 2 +5 =7дптр
Ответ: оптическая сила D=7 дптр
Alesya2015:
Спасибо большое Вам!
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: KsushaUkolova
Предмет: Русский язык,
автор: SuperVopros4ik
Предмет: Немецкий язык,
автор: NamaruC3
Предмет: Математика,
автор: Glebanator
Предмет: Русский язык,
автор: mkemelova72