Предмет: Физика, автор: Аноним

50 балов за решение
Який вантаж можна підняти за допомогою рухомого блоку вагою 40Н, якщо мотузку тягнути з силою 0,23кН?

Ответы

Автор ответа: MenPelmen
11
Дано:
P_1=40H
F=0,23kH
--------------------
P_2-?

Решение:
P_2=0,23kH*2-P_1
P_2=460H-40H=420H

Ответ: P_2=420H
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Лерусикпупусик