Предмет: Химия,
автор: mashunja0trofimchuk
Обчисліть де більше міститься Форуму у 7. 2 г феруму(II) оксиду чи у 16, 0 г феруму (III) оксиду
Ответы
Автор ответа:
0
m(Fe2O3)=16 г
ω(Fe)=(112 г/моль / 160 г/моль)*100%=70 %
m(Fe)=m*ω=16 г * 0.7 = 11.2 г
m(FeO)=7.2 г
ω(Fe)=( 56 г/моль / 72 г/моль)*100%=77.7 %
m(Fe)=m*ω=7.2 г * 0.777=5.5944 г
Ответ: В 16 г Fe2O3 масса железа больше, чем в 7.2 г FeO
ω(Fe)=(112 г/моль / 160 г/моль)*100%=70 %
m(Fe)=m*ω=16 г * 0.7 = 11.2 г
m(FeO)=7.2 г
ω(Fe)=( 56 г/моль / 72 г/моль)*100%=77.7 %
m(Fe)=m*ω=7.2 г * 0.777=5.5944 г
Ответ: В 16 г Fe2O3 масса железа больше, чем в 7.2 г FeO
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: valerijvolkov
Предмет: Русский язык,
автор: Djamalhanov88
Предмет: Русский язык,
автор: svyatoslavych
Предмет: Русский язык,
автор: DudecMr