Предмет: Физика,
автор: LaChika
Спортивний автомобіль за 0,5 год швидкої їзди (220 км/год) споживає 20л бензину.Визначте ККД двигуна цього автомобіля, якщо його потужність становить 161 кВт
Ответы
Автор ответа:
7
КПД=Ап/Аз Ап=N*t Aз=Q=q*m=po(плотность бензина)*V*q
КПД=N*t/po(плотность бензина)*V*q=161000*0,5*3600/700*0,02*46,2*10^(6)=
=0,448= 44,8%
КПД=N*t/po(плотность бензина)*V*q=161000*0,5*3600/700*0,02*46,2*10^(6)=
=0,448= 44,8%
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: kate8901
Предмет: Русский язык,
автор: emil5200324
Предмет: Українська мова,
автор: qweqwewdddd
Предмет: Алгебра,
автор: nikitanimenko872
Предмет: Английский язык,
автор: artempomazan2005