Предмет: Физика,
автор: KBazy
Тіло кидають вертикально вгору зі швидкістю 72 км/год. На яку висоту воно підніметься?
Ответы
Автор ответа:
7
h = 
V - скорость ( 72 км/ч = 20 м / с )
g - ускорение свободного падения ( 10 Н / кг )
h =
= 20 м
V - скорость ( 72 км/ч = 20 м / с )
g - ускорение свободного падения ( 10 Н / кг )
h =
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Dианочка555
Предмет: Английский язык,
автор: daimonkara
Предмет: Русский язык,
автор: djankxotov
Предмет: Математика,
автор: LeToMeN
Предмет: Английский язык,
автор: scientist29