Предмет: Физика, автор: Anastasi66

яка індуктивністьь котушки, якщо при силі струму 3 А енергія магнітного поля котушки дорівнбє 1,8 Дж?

Ответы

Автор ответа: larisaorlova65
3
формула энергии магнитного поля W=LI²/2 ----> L =2W/ I²,
L=2*1,8 / 3² =0,4 Гн
Ответ: индуктивность катушки 0,4 Гн
Похожие вопросы