Предмет: Химия,
автор: elizabethzinc
обчислити масу амоній хлориду, який було добуто з амоніаку масою 30 г і хлороводню масою 73г
Ответы
Автор ответа:
29
NH3 + HCl = NH4Cl
n(HCl) = m(Hcl)/M(HCl) = 73/36,5 = 2 моль
n(NH3) = 5,1/17 =1,76 моль
аммиак в недостатке, он расходуется полностью, по нему и считаем.
n(NH3) = n(HCl) = 1,76 моль
m(NH4CL) = 1,76*53,5 = 94,16 г.
n(HCl) = m(Hcl)/M(HCl) = 73/36,5 = 2 моль
n(NH3) = 5,1/17 =1,76 моль
аммиак в недостатке, он расходуется полностью, по нему и считаем.
n(NH3) = n(HCl) = 1,76 моль
m(NH4CL) = 1,76*53,5 = 94,16 г.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ЮляDog
Предмет: Русский язык,
автор: LidaSchmidt
Предмет: Русский язык,
автор: a89025194552
Предмет: Химия,
автор: larrriin