Предмет: Химия,
автор: Ivankaaaa7
обчисліть кількість речовини солі яка утвориться при взаємодії 0,2 моль натрію з достатньою кількістю сірки
Ответы
Автор ответа:
13
0,2 моль х моль

2 моль 1 моль
при взаємодії 2 моль натрію утворюється 1 моль солі, а
при вз. 0,2 моль_________________х моль, звідки
х=0,2*1/2=0,1 моль
2 моль 1 моль
при взаємодії 2 моль натрію утворюється 1 моль солі, а
при вз. 0,2 моль_________________х моль, звідки
х=0,2*1/2=0,1 моль
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: новичок580
Предмет: Английский язык,
автор: danilman022
Предмет: Другие предметы,
автор: МинаМина2003
Предмет: Информатика,
автор: Arakyl05
Предмет: Русский язык,
автор: many0ferma