Предмет: Химия, автор: alinatsigkal

Обчислити об'єм вуглекислого газу (СО2) що утворився при взаэмодії з вугіллям (С) з 320 л кисню

Ответы

Автор ответа: Аноним
0
C+O₂=CO₂
Знайдемо кількість речовини кисню:
n(O_2)= \frac{V(O_2)}{V_m}= \frac{320}{22,4}  =14,3 моль
n(O₂)=n(CO₂)=14,3 моль
Знайдемо обсяг вуглекислого газу:
V(CO_2)=n(CO_2)*V_m=14,3*22,4=320 л
Ответ: 320 л
Похожие вопросы