Предмет: Химия, автор: katysska

Внаслідок реакції між 10,8 г алюмінію і надлишком хлору утворилося 50 г алюміній хлориду. Визначте вихід продукту реакції від теоретично можливого.

Ответы

Автор ответа: kamilakulieva
6
2Al + 3Cl2 = 2AlCl3
M(Al)=27 г/моль
n(Al)=10,8/27=0,4 моль
n(AlCl3)=n(Al)=0,4 моль
M(AlCl3)=133,5 г/моль
m(AlCl3)=133,5х0,4=53,4 г - теоретический выход продукта
w(вых.AlCl3)=50/53,4х100%=93,63%
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: culikivanka
Предмет: Русский язык, автор: Alica346
Предмет: Математика, автор: 0976642
Предмет: Алгебра, автор: nck83