Предмет: Українська мова,
автор: каринавакуык
Яку кількість теплоти необхідно витратити щоб 5 кг води взятої при темп 10 градусів довести до кипінняі випарити
Ответы
Автор ответа:
3
Q1= 4200*5(100-10) = 1890000дж.
Q2= 2300000*5= 11500000дж
Q=Q1+Q2
Q=1890000+11500000= 13390000дж= 13,39 мДж
Q2= 2300000*5= 11500000дж
Q=Q1+Q2
Q=1890000+11500000= 13390000дж= 13,39 мДж
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: 1112Руслан2111
Предмет: Українська література,
автор: Аноним
Предмет: Другие предметы,
автор: venia2003
Предмет: Геометрия,
автор: fgz2
Предмет: Алгебра,
автор: ZaЮxa