Предмет: Химия,
автор: NastyhaMisura
Обчисліть масу целюлози, що утвориться в результаті фотосинтезу, якщо при цьому виділилося 403,2 м3 кисню.
DJToxa:
может глюкозы,а не целлюлозы?
Ответы
Автор ответа:
28
Дано:
V(O₂)=403,2м³
Найти:
m(C₆H₁₂O₆)-?
Решение:
6CO₂+6H₂O--[hv]-->C₆H₁₂O₆+6O₂
n(O₂)=V/Vm=403200/22.4=18000моль
M(C₆H₁₂O₆)=180г/моль
n(C₆H₁₂O₆)=n(O₂)/6=18000/6=3000моль
m(C₆H₁₂O₆)=n*M=3000*180=540000г=540кг
Ответ:540кг
V(O₂)=403,2м³
Найти:
m(C₆H₁₂O₆)-?
Решение:
6CO₂+6H₂O--[hv]-->C₆H₁₂O₆+6O₂
n(O₂)=V/Vm=403200/22.4=18000моль
M(C₆H₁₂O₆)=180г/моль
n(C₆H₁₂O₆)=n(O₂)/6=18000/6=3000моль
m(C₆H₁₂O₆)=n*M=3000*180=540000г=540кг
Ответ:540кг
Автор ответа:
6
6CO2+6H2O=C6H12O6+6O2
1 моль 6 моль
n(O2)=403.2/22.4=18 кмоль
n(C6H12O6)=18/6=3 кмоль
Mr(C6H12O6)=180
m(C6H12O6)=180*3=540 кг
Ответ: m(C6H12O6)=540 кг
1 моль 6 моль
n(O2)=403.2/22.4=18 кмоль
n(C6H12O6)=18/6=3 кмоль
Mr(C6H12O6)=180
m(C6H12O6)=180*3=540 кг
Ответ: m(C6H12O6)=540 кг
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ФараонХатшепуст1
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: kuznecovdg
Предмет: Алгебра,
автор: alex9474russo
Предмет: Английский язык,
автор: pon4ik2286666