Предмет: Химия,
автор: АннаGa
при додаванні розчину оцтової кислоти масою 200 г до зразка питної соди виділяється газ обємом 6,72 л. Обчислити масову частку оцтової кислоти у вихідному розчині
Ответы
Автор ответа:
8
х г 6,72 л

60 г 22,4 л
1. Знайдемо масу кислоти,яка могла дати такий об'єм вуглекислого газу при взаємодії із содою:
при взаємодії 60 г кислоти виділяється 22,4 л, а
при вз. х г___________________6,72 л, звідки
х=60*6,72/22,4=18 г
2. Тепер віднесемо цю "чисту" масу кислоти до маси всього розчину(який дано в умовах) і отримаємо масову частку кислоти:

60 г 22,4 л
1. Знайдемо масу кислоти,яка могла дати такий об'єм вуглекислого газу при взаємодії із содою:
при взаємодії 60 г кислоти виділяється 22,4 л, а
при вз. х г___________________6,72 л, звідки
х=60*6,72/22,4=18 г
2. Тепер віднесемо цю "чисту" масу кислоти до маси всього розчину(який дано в умовах) і отримаємо масову частку кислоти:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: matveykatvey13
Предмет: Английский язык,
автор: Лисовская1
Предмет: Русский язык,
автор: гульзахра
Предмет: Английский язык,
автор: rasimbro