Предмет: Химия,
автор: lizalizaliza5
знйти масу осаду який утворюэться при взаэмодии 5,85 г NaCl з AgNO3
Ответы
Автор ответа:
0
NaCl+AgNO3⇒NaNO3+AgCl↓
n(NaCl)= 5.85г/58.5г/моль=0.1моль
n(NaCl)=n(AgCl)=0.1моль
m(AgCl)=0.1моль×143.5г/моль=14.35г
Ответ: 14.35г
n(NaCl)= 5.85г/58.5г/моль=0.1моль
n(NaCl)=n(AgCl)=0.1моль
m(AgCl)=0.1моль×143.5г/моль=14.35г
Ответ: 14.35г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Алёна15505
Предмет: Математика,
автор: rrrr10
Предмет: Математика,
автор: Лина7839
Предмет: Математика,
автор: Santa200207
Предмет: Алгебра,
автор: milenasochi