Предмет: Физика, автор: ulyana2000kot14

Період напіврозпаду радіактивного Купруму становить 10хв . Яка частка від початкової кількості Купруму залишеться через 0,5 год?

Ответы

Автор ответа: MashaPutnaj
55
дано T=10мин       t=30 мин     N/No - ?

по закону радиоактивного распада N=No/2^t/T
N/No=1/2^3=1/8 останется не распавшейся
1-1/8=7/8 распадется
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: НастюшаЗаечка
Предмет: Українська мова, автор: nadiakoriukove
Предмет: Физика, автор: PumaCraftGame